MODELLBIL, Mercedes Benz, Japan, 1950-tal.

1968375. MODELLBIL, Mercedes Benz, Japan, 1950-tal.

Litograferad plåt, Längd ca 24 cm. Originalkartong . Fjärrkontroll.

Smärre bruksslitage, skador på kartongen. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 429