KAI MORTEN. Sömmerskor. Olja på duk. Signerad K.Morten.

196721. KAI MORTEN. Sömmerskor. Olja på duk. Signerad K.Morten.

45 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 55 cm.

Antal besök: 7 372