Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Bord
LAMPBORD, Carl Larsson-stil, 1910/20-tal.
196719. LAMPBORD, Carl Larsson-stil, 1910/20-tal.
Ca. 39x39, höjd 75 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 39x39, höjd 75 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
565