SITTGRUPP, 5 delar, Carl Larsson-stil, 1910/20-tal.

196713. SITTGRUPP, 5 delar, Carl Larsson-stil, 1910/20-tal.

Bord och 4 stolar. Bord ca. längd 85, bredd 59, höjd 77 cm.

Slitage, färgsläpp. Smärre stötskador. Skarp på bordsskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 576