NICOLAI SILVERBERG. Olja på duk.

1966982. NICOLAI SILVERBERG. Olja på duk.

Böljande hav. Signerad N Silverberg. 94x124 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 127