GLORIA MERINO. Florist.

GLORIA MERINO. Florist.
1966531. GLORIA MERINO. Florist.

Linocut
Signerad, daterad 1962 och motiverad som bevis på konstnären
65,5 x 38 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Linocut
65,5 x 38 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 630