Auktionshuset Kolonn
Klockor & Ur
Övriga ur
FICKUR, 2 st, bland annat Wallerius i Norköping.
19664. FICKUR, 2 st, bland annat Wallerius i Norköping.
Diameter ca 5 cm.
Skador, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 5 cm.
Skador, slitage.
Auktionshuset Kolonn
572