ERIKA LAGERBIELKE. Snapsglas, 6 stycken, glas, "Romeo & Julia","Tristan & Isolde", "Hamlet & Ofelia", signerade, numrerade, Orrefors.

1966266. ERIKA LAGERBIELKE. Snapsglas, 6 stycken, glas, "Romeo & Julia","Tristan & Isolde", "Hamlet & Ofelia", signerade, numrerade, Orrefors.

Höjd 18-19,5 cm
Certifikat medföljer.

Bruksskick, 1 glas med mindre färgbortfall.

Erika Lagerbielke (Född 1960)

Höjd 18-19,5 cm
Certifikat medföljer.

Erika Lagerbielke (Född 1960)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 288