1966266. ERIKA LAGERBIELKE. Snapsglas, 6 stycken, glas, "Romeo & Julia","Tristan & Isolde", "Hamlet & Ofelia", signerade, numrerade, Orrefors.
Höjd 18-19,5 cm
Certifikat medföljer.
Bruksskick, 1 glas med mindre färgbortfall.
Erika Lagerbielke (Född 1960)