TAKLAMPA, alabaster, 1900-talets första hälft.

1966167. TAKLAMPA, alabaster, 1900-talets första hälft.

Höjd ink fattning ca 50, diameter 50 cm, 3 ljuspunkter.

Kupa med naggar, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kupa med naggar, spricka.

Antal besök: 985