SEKRETÄR, omkring 1800-talets mitt.

196613. SEKRETÄR, omkring 1800-talets mitt.

Bonat trä. Ca. längd 95, bredd 47, höjd 115 cm.

Senare beslag. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare beslag. Bruksslitage.

Antal besök: 486