BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

196609. BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

Ek. Ca. längd 100, bredd 35, höjd 150 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 601