BÖCKER, 2 st, "Svenskt Silversmide 1520 - 1850 samt 1950-1912". 2000.

196580. BÖCKER, 2 st, "Svenskt Silversmide 1520 - 1850 samt 1950-1912". 2000.

Svenskt Silversmide, guld och silverstämplar 1520 - 1850, Erik Andrén, Brynolf Hellner, Carl Hernmark och Kersti Holmqvist. Utgiven av Nordiska Museets Förlag år 2000. Svenskt Svenskt Silversmide, guld och silverstämplar 1850 - 1912. Kerstin Holmqust. NNordiska Museets Förlag år 1995.
samt 1950-1912.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

samt 1950-1912.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 271