MATSALSBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

196540. MATSALSBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Diameter 110, höjd 74 cm, 3 st iläggsskivor 48, 27 resp. 20 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 611