SKRIVBORD, björk, 1940-tal.

SKRIVBORD, björk, 1940-tal.
1964874. SKRIVBORD, björk, 1940-tal.

Mått 65x115 cm, höjd 75 cm.

Fläckar och slitage förekommer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 65x115 cm, höjd 75 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 816