SOFFBORD, liknande "Måkläppen", Larsson Furniture.

196462. SOFFBORD, liknande "Måkläppen", Larsson Furniture.

Underede i vitoljad ask, glasskiva. Längd 70, bredd 70, höjd 42cm.

Bruksslitage. Mindre repor på glasskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 136