MATTA, rölakan. 240x160.

MATTA, rölakan. 240x160.
1964598. MATTA, rölakan. 240x160.

Dekor av geometriska mönster.

Blekt, skador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av geometriska mönster.

Antal besök: 947