SPEGEL, solspegel, 1900-talets andra hälft.

1964489. SPEGEL, solspegel, 1900-talets andra hälft.

Spegel skuret trä, guldfärgad. Spegelglas konvex. Spanien 1900-talets andra hälft
Diameter 49 cm
Spegelglaset 13 cm diameter.

Sprickor i trä, ytslitage, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 49 cm
Spegelglaset 13 cm diameter.

Antal besök: 1 189