DIVERSE, 31 delar, glas, porslin, keramik, bland annat "Fuga", Orrefors och "Verna", Iittala, 19/2000-tal.

196432. DIVERSE, 31 delar, glas, porslin, keramik, bland annat "Fuga", Orrefors och "Verna", Iittala, 19/2000-tal.

Formar, glas, vaser m.m.
Mini Empire, Sagaform, Rosendahl m.m.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Formar, glas, vaser m.m.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 711