JULSERVIS, 43 delar, porslin, 1900-talets andra hälft.

196388. JULSERVIS, 43 delar, porslin, 1900-talets andra hälft.

12 mattallrikar, 2 djupa tallrikar, 12 assietter, 2+2 ströare med brickor, såskanna, 3 uppläggningsfat, cabaret.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 207