PARTI JULTALLRIKAR. 15 st. Royal Copenhagen.

196371. PARTI JULTALLRIKAR. 15 st. Royal Copenhagen.

Samling jultallrikar från åren 1973 - 1987
Diameter 18 cm
Stämplade Royal Copenhagen KL.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18 cm

Bruksskick.

Antal besök: 1 166