VINTAGE NÖTKNÄPPARE 70-TALET.

VINTAGE NÖTKNÄPPARE 70-TALET.
1963476. VINTAGE NÖTKNÄPPARE 70-TALET.

Vintage nötknäppare från 70-talet, i den vanliga nötknäpparen design. Handsnidade och målade
Höjd: ca. 37 cm.

Ålder och tecken på slitage, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca. 37 cm.

Antal besök: 1 044