AKVARELL. Stadsbild. Signerad. Daterad 1991. Okänd rysk konstnär ?.

196341. AKVARELL. Stadsbild. Signerad. Daterad 1991. Okänd rysk konstnär ?.

33x22 cm.
Daterad 1991.
Signerad R BK W Kakozin.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x22 cm.
Daterad 1991.
Signerad R BK W Kakozin.

Antal besök: 815