RAGNAR HULT. Komposition med ansikte, olja på duk, signerad R. Hult.

196296. RAGNAR HULT. Komposition med ansikte, olja på duk, signerad R. Hult.

103 x 123 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

103 x 123 cm.

Antal besök: 5 219