GOLVLAMPA. 70-tal.

GOLVLAMPA. 70-tal.
1962420. GOLVLAMPA. 70-tal.

Höjd ca 150 cm (justerbar både upp och ner).

God kondition med ringa bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1962420. GOLVLAMPA. 70-tal.

Antal besök: 1 830