CHIFFONJÈ, 1800-tal.

CHIFFONJÈ, 1800-tal.
19622. CHIFFONJÈ, 1800-tal.

Nyckel finns. Längd 117, bredd 51, höjd 122 cm.

Slitage, skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
19622. CHIFFONJÈ, 1800-tal.

Slitage, skador, sprickor.

Antal besök: 1 261