SOFFA samt FÅTÖLJER, 3 delar, rokokostil. 1900-tal.

196137. SOFFA samt FÅTÖLJER, 3 delar, rokokostil. 1900-tal.

Snidat trä, stoppad sits samt rygg, ljusbrun plysch. Längd soffa, 180 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 698