C O HULTÉN. Komposition. Mix media. Signerad och daterad.

196112. C O HULTÉN. Komposition. Mix media. Signerad och daterad.

244x163 cm

Proveniens Arjo Hosp. Equip AB, Eslöv.

Gör en kostnadsfri värdering!

244x163 cm

Antal besök: 1 459