SKEDAR, 7 st, silver, 1800-talets mitt.

196108. SKEDAR, 7 st, silver, 1800-talets mitt.

5 st saltskedar, längd 9-11 cm. 2 st skedar, Edinburgh, längd 14 cm. Totalvikt 70 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 476