TOBAKIANA, pipor, Ronson bordständare mm. 1900-tal.

196088. TOBAKIANA, pipor, Ronson bordständare mm. 1900-tal.

Div pipor, munstycken samt litet pipställ. Bordständare Ronson "Diana", 2 st Ratos pipor i orginalkartong.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 520