KOLTKNIV, björk, horn, järn och näver, Allan Elnebro, Jokkmokk. 1900-tal.

196087. KOLTKNIV, björk, horn, järn och näver, Allan Elnebro, Jokkmokk. 1900-tal.

Längd 13 cm. Bladlängd 6 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13 cm. Bladlängd 6 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 581