KAKFAT, teak, Nordisk Present Design. 1960-tal.

196055. KAKFAT, teak, Nordisk Present Design. 1960-tal.

Höjd 38 cm.

Slitage, nagg, märken, skada på topp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm.

Antal besök: 4 792