1 st lockurna i polykrom dekor av blommor med förgyllning, stämplad Royal Porzellan KM, Bavaria, Germany, Handarbeit 27, höjd 112,5 cm
1 st lockurna i polykrom dekor av blommor med förgyllning, stämplad Zeh, Scherzer, Bavaria, Germany, höjd 16 cm.
Bruksskick.
Bruksskick.