MOPED, Komar, Polen, 1950-tal.

1960271. MOPED, Komar, Polen, 1950-tal.

Längd ca 175 cm.

Smärre slitage, sadel defekt, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 175 cm.

Antal besök: 9 695