MATSALSSKÅP, Carl Malmsten-stil, 1900-talets andra hälft.

196017. MATSALSSKÅP, Carl Malmsten-stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 105, bredd 43, höjd 173 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 096