PILLERDOSOR, 3 stycken, silver, 1800-tal.

1959904. PILLERDOSOR, 3 stycken, silver, 1800-tal.

Längd 2,7-5,2 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 2,7-5,2 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 304