RULLBORD. Teak, 2 hyllplan, 1900-tal.

1959405. RULLBORD. Teak, 2 hyllplan, 1900-tal.

Höjd ca 58 cm, bredd ca 52 cm, djup ca 52 cm.

Bruksslitage. Inga anmärkningar. Rullar bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 296