HYLLA, med LÅDA, 1900/2000-tal.

1959309. HYLLA, med LÅDA, 1900/2000-tal.

Höjd 67 cm.
Skivans mått 40x40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 67 cm.
Skivans mått 40x40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 446