FÄRGLITOGRAFI, signerad och numrerad, "Sussanna i badet", Angelica Wiik, 163/250.

195900. FÄRGLITOGRAFI, signerad och numrerad, "Sussanna i badet", Angelica Wiik, 163/250.

Mått 59x85 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 59x85 cm.

Antal besök: 1 233