KAKFAT PÅ FOT, glas, tidigt 1900-tal.

195881. KAKFAT PÅ FOT, glas, tidigt 1900-tal.

Höjd 24, diameter 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24, diameter 26 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 883