OLLE BONNIER. Färglitografi, signerad och numrerad 229/310.

195873. OLLE BONNIER. Färglitografi, signerad och numrerad 229/310.

Bildyta 34 x 47 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 34 x 47 cm.

Antal besök: 634