SKEDAR, 6 st, silver, Olof Abel Fernqvist, Sundsvall. 1800-tal. Vikt 236 gram.

195836. SKEDAR, 6 st, silver, Olof Abel Fernqvist, Sundsvall. 1800-tal. Vikt 236 gram.

Längd 20,5 - 21,5 cm. Vikt 236 gram.

Slitage. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Gravyr.

Antal besök: 843