STELLAN MÖRNER. 1876-1979, " Det skymmer kring min barndoms långa korridor " olja på pannå, signerad , daterad A tergo 1947.

195821. STELLAN MÖRNER. 1876-1979, " Det skymmer kring min barndoms långa korridor " olja på pannå, signerad , daterad A tergo 1947.

19 x 24 cm.

Stellan Mörner (1896–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 24 cm.

Stellan Mörner (1896–1979)

Antal besök: 1 280