Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
J.Dundas, akvarell, tillskriven, Skottland 1800-tal.
195808. J.Dundas, akvarell, tillskriven, Skottland 1800-tal.
19 x 26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
19 x 26 cm.
Auktionsverket Engelholm
616