SOFFBORD i lövträ. Troligen Troeds, Bjärnum. 1900-talets senare hälft.

195796. SOFFBORD i lövträ. Troligen Troeds, Bjärnum. 1900-talets senare hälft.

Höjd 49 cm
Längd 164 cm
Bredd 66 cm.

Bruksslitage med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm
Längd 164 cm
Bredd 66 cm.

Bruksslitage med repor.

Antal besök: 826