SLAGBORD, Pärstorpslaminat, 1950-tal.

195762. SLAGBORD, Pärstorpslaminat, 1950-tal.

Två lådor. Längd 52 + 26 + 52, bredd 72, höjd 72 cm.

Bruksslitage, lådorna sekundärt monterade, ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 654