JARDINJÄR, nysilver och metall, 1900-talets första hälft.

195760. JARDINJÄR, nysilver och metall, 1900-talets första hälft.

Total längd inklusive hänklar 42,5 cm, höjd 14,5 cm.

Slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, mindre nagg.

Antal besök: 394