Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, porslin, Tapio Wirkkala, Rosentahl Studio Line, 1970-tal.
195741. VAS, porslin, Tapio Wirkkala, Rosentahl Studio Line, 1970-tal.
Höjd 15,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 15,5 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
410