VAS, glas, "Avena", Tapio Wirkkala, Iittala, signerad och numrerad 3429.

195716. VAS, glas, "Avena", Tapio Wirkkala, Iittala, signerad och numrerad 3429.

Klarglas, oregelbunden och asymmetrisk dekor och form. Höjd ca 23,5 cm.

Smärre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre kantnagg.

Antal besök: 8 984