ÉMILE GALLÉ. Vaser, 2 st, 1900-talets första del.

195638. ÉMILE GALLÉ. Vaser, 2 st, 1900-talets första del.

Blommönstrade, brun glasyr
Höjd 9,5 - 12,5.

En vas med smärre nagg samt ålders och bruksslitage. Den lilla vasen med nedslipad hals.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blommönstrade, brun glasyr
Höjd 9,5 - 12,5.

Antal besök: 1 036