VÄSKA, tyg & läder, 1900-tal.

VÄSKA, tyg & läder, 1900-tal.
1956166. VÄSKA, tyg & läder, 1900-tal.

Bärhandtag. Längd ca 75 cm.

Slitage. Ett spänne saknas. Hål och lösa sömmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bärhandtag. Längd ca 75 cm.

Antal besök: 547